Hakkımızda

Hakkımızda

Hikayemiz

İşletmemiz Acrux Turizm ve Seyahat Acentası unvanı ile 2011 yılında 15 yıllık turizm bilgisi ve deneyimleri ışığında kurulmuştur. TÜRSAB’a bağlı A sınıfı bir turizm seyahat acentasıdır. Turizm sektöründe yıllardır yaşanan tüm aksaklıklar ve olumsuzluklardan yola çıkarak profesyonel bir ekip eşliğinde daha kaliteli, elit ve müşteri odaklı bir turizm anlayışı geliştirme amacındadır.Acrux Travel çatısı altında oluşturduğumuz Skywalkers Paragliding yamaç paraşütü organizasyonu ilk senesinde büyük başarılara imza atmış ve marka olma yolunda ilerlemektedir. Elbette bu başarıda güvenliği ilk amaç edinen profesyonel ekibimizin katkısı oldukça büyüktür.

Misyonumuz

Doğa ve Macera Turizminin ülkemizde hakettiği yere ulaşması hedefiyle, yurtiçi ve yurtdışı şirket ve ekiplerle paralel çalışmalar yapmaktayız. Misafirlerimize güvenli ve keyifli aktiviteler çıkarmak için çalıştığımız insanları özenle seçmekteyiz. Yamaç paraşütü ve Tüplü dalış eğitimlerini yaygınlaştırmak üzere projeler hazırlamaktayız. Böylece ekstrem sporların insana kattığı ne varsa herkes nasiplensin diye.

Macera Takımı

Size aktivitelerinizde zaman zaman eşlik edecekler

Bora Küçükyılmaz

Kurucu @ Eğitmen Pilot
23.nisan.1974 yılı Muğla doğumludur. Özel İzmir Türk Koleji ve Atatürk Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunu.2001 den beri uçuyor.

Özgür Alkan

Organizatör & Pilot
Muğla Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliği mezunu olarak çeşitli acentalarda operasyon ve organizasyon bölümlerinde görev yaptı. 2008 yılında Tüplü Dalışta uzmanlığa erişti. Skywalkers bünyesinde yamaç paraşütü eğitimlerini tamamladı ve pilotluk lisansını hak etti. Skywalkers ın organizasyonlarını ve aktivitelerini yönetmektedir.

Levent Işıklı

Bilişim Danışmanı
1987 Yılında İstanbul' da doğdu. Bilgisayar Programcılığı ve İşletme Fakültesini bitirdikten sonra kendi şirketini kurarak yazılım alanında hizmet vermeye başladı. Google Türkiye Partnerleri arasında olup internet reklamcılığı ve Web Sitesi çözümleri sunuyor.

Beraber Çalışalım

------

Bize Yazın

WhatsApp WhatsApp