Hakkımızda

Hakkımızda

Hikayemiz

İşletmemiz Acrux Turizm ve Seyahat Acentası unvanı ile 2011 yılında 15 yıllık turizm bilgisi ve deneyimleri ışığında kurulmuştur. TÜRSAB’a bağlı A sınıfı bir turizm seyahat acentasıdır. Turizm sektöründe yıllardır yaşanan tüm aksaklıklar ve olumsuzluklardan yola çıkarak profesyonel bir ekip eşliğinde daha kaliteli, elit ve müşteri odaklı bir turizm anlayışı geliştirme amacındadır. Acrux Travel çatısı altında oluşturduğumuz Skywalkers Paragliding yamaç paraşütü organizasyonu ilk senesinde büyük başarılara imza atmış ve marka olma yolunda ilerlemektedir. Elbette bu başarıda güvenliği ilk amaç edinen profesyonel ekibimizin katkısı oldukça büyüktür.

Misyonumuz

Doğa ve Macera Turizminin ülkemizde hakettiği yere ulaşması hedefiyle, yurtiçi ve yurtdışı şirket ve ekiplerle paralel çalışmalar yapmaktayız. Misafirlerimize güvenli ve keyifli aktiviteler çıkarmak için çalıştığımız insanları özenle seçmekteyiz. Yamaç paraşütü ve Tüplü dalış eğitimlerini yaygınlaştırmak üzere projeler hazırlamaktayız. Böylece ekstrem sporların insana kattığı ne varsa herkes nasiplensin diye.

Macera Takımı

Size aktivitelerinizde zaman zaman eşlik edecekler

Mehmet Ali Başkurt

Eğitmen Pilot
15 Yılı aşkın süredir aktif uçuşlar yapmaktadır. Uçuş prensibi güvenlik ilke edinmiş deneyimli pilottur.

Burak Pınar

Organizatör & Pilot
Deneyimli ve lisanslı eğitmenlerimizden Burak Pınar yaklaşık 10 yılı aşkın süredir uçuşlar yapmaktadır.
Fethiye yamaç paraşütü Ölüdeniz

Mehmet Tülüoğlu

Bilişim Danışmanı
Bilişim dünyasından Gökyüzü sevdası yüzünden ayrılıp severek yaptığı uçuşlar ile gökyüzünde aktif olarak uçuşlar yapmaktadır 10 yılı aşkın süredir aktif olarak uçuşlar yapmaktadır.

Beraber Çalışalım

------

Bize Yazın