Oturum aç

Hızlı Rezervasyon

Saat Seçin
Bu gün için yer yok
Kişi Sayısı 1
Kişi Sayısı
Kuponunuz var mı?
Bu kupon eklendi
Rezervasyon için Giriş Yapın

Rafting Aksiyon ve Macera Sizi Bekliyor

Fethiye çıkışlı Rafting Dalaman turumuz 2022 de uygun fiyatlarla devam ediyor. Gelin ve bu aksiyon dolu rafting aktivitesine siz de katılın. Farklı olarak 8 km. yerine 16 km. boyunca rafting ve macera var. Üstelik cennet gibi bir köşede karpuz yiyoruz.

Heyecandan maksimum açılmış zihnimizle harika manzaralar izleyeceğiz. İlk durak kamp alanı. Burada kahvaltımızı yaptıktan sonra nehir ekipmanlarımızı giyip araçlarımızla rafting yapacağımız bölgeye hareket ediyoruz. Kahvaltı ve öğle yemeği dahildir.


Rafting Aktivite Programı
Kamp alanında kahvaltı, öğle yemeği. Nehirde buz gibi karpuz. 16km. Rafting kısmı anlatılmaz yaşanır türden.

1 Buluşma
Tur, 07:30-08:00 saatlerinde sizlerin, konakladığınız yerden alınmanızla başlar.


2 Kamp Alanında Kahvaltı
Burada geleneksel köy kahvaltısının tadına vardıktan sonra, başlangıç noktasına geçilir. Ekipmanlarınızın kuşanılmasının ardından, profesyonel eğitmenlerimiz tarafından verilen bilgilerle temel eğitiminiz tamamlanmış olur.


3 Rafting
Rafting başlıyor. Dalaman Çay’ının, 16 km uzunluğa sahip bu parkurda 2,5 saat boyunca çılgınlar gibi eğleneceksiniz. Nehir de yüzmek için de vaktiniz olacaktır.


4 Yemek, Resim, Video ve Dönüş
Raftingin ardından restoranımıza dönecek ve dilerseniz öğle yemeği yiyebileceksiniz. Rafting yaparken çekilen fotoğraf ve videolarınızı da izlemek için vaktiniz olacak. Ardından sizleri konakladığınız yere tekrar bırakarak, hafızanızdan silinmeyecek bir deneyime sahip olacaksınız.


Fiyata Dahil Olanlar
✅ Profesyonel Eğitim
✅ Transfer
✅ Sigorta
✅ Ekipmanlar
✅ Kahvaltı ve Öğle Yemeği


Nasıl, eğlenceli görünüyor mu? Hemen Biletinizi Alın

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fiyat
Kalite
Profesyonellik