Oturum aç

Hızlı Rezervasyon

Saat Seçin
Bu gün için yer yok
Kişi Sayısı 1
Kişi Sayısı
Kuponunuz var mı?
Bu kupon eklendi
Rezervasyon için Giriş Yapın

Tüplü Dalış – Scuba Diving
Fethiye Ölüdeniz denilince insanın aklına ilk olarak o tepeden görünen muhteşem Ölüdeniz manzarası gelir değil mi? Peki sizleri o kadar yüksekten alıp Fethiye’nin su altı dünyasına götürsek? Ölüdeniz tepeden ne kadar güzelse suyun altında da o kadar güzel. Onlarca çeşit balık, onlarca ton mavi ve yeni bir tecrübe. Zaten bir kere dalış yaptınız mı kendi kedinize bunu bir daha yapmak için söz vereceksiniz.

Ölüdeniz tüplü dalış için lisanslı ve tecrübeli dalış hocalarımız ile güvenli ve keyifli dalışlar dileriz. Şimdi fantastik bir maceraya atılmaya ne dersiniz?

Yanınıza almanız gerekenler: güneş kremi, mayo – havlu, deniz ayakkabısı ve spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, kişisel harcamalar için bir miktar para.


Tüplü Dalış Aktivite Programı
Dalış turuna çıkarken yanınıza deniz kıyafetiniz (mayo, şort) almanız yeterli. Mavi Mağara içerisinde kıyıda dalış yapıyoruz.

1 Buluşma
Tur başlangıç saatine en az 15 dakika kala, Ölüdeniz Sahildeki buluşma noktamızda bir araya geliyoruz.


2 Tekne Yolculuğu ve Brifing
Ölüdeniz ‘in harika mavi tonları eşliğinde tekne yolculuğu yaparken, eğitmenimiz size dalış hakkında temel bilgiler veriyor.


3 Dalış
Hep birlikte yaklaşık 25 dakika sürecek fantastik dalışlar yapıyoruz, ve isterseniz kalan vaktinizde Mavi Mağara’nın durgun sularında yüzmenin keyfine varıyorsunuz.


4 Dönüş
Turumuzun tamamlanmasının ardından Ölüdeniz ‘e dönüyoruz. Ve sizlerle beraber unutulmaz bir dalış deneyimi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olanlar
✅ Dalış Ekipmanları
✅ Dalış Eğitmen Ücreti
✅ Dalış
✅ Sigorta


Nasıl, eğlenceli görünüyor mu? Hemen Biletinizi Alın

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fiyat
Kalite
Profesyonellik