Oturum aç

Hızlı Rezervasyon

Saat Seçin
Bu gün için yer yok
Kişi Sayısı 1
Kişi Sayısı
Kuponunuz var mı?
Bu kupon eklendi
Rezervasyon için Giriş Yapın

Fethiye Tekne Turu Programı
Ölüdeniz tekne turu, ölüdeniz sahilinden başlayıp, mavinin eşsiz tonları eşliğinde birbirinden güzel beş farklı koya yolculuk imkânı sağlar. Mavi ve yeşilin göz kamaştırıcı güzelliklerini görebileceğiniz; Kelebekler Vadisi, Soğuk Su, SN. Nicholas Adası, Akvaryum Koyu ve Deve Plajına gider. Her durakta 30 ile 60 dakika arasında yüzme molaları ve bölgeyi keşfetmek için serbest zamanınız bulunmaktadır.

Tekne turuna gelirken yanınıza terlik, mayo, gözlük ve havlu almanızı öneriyoruz.

1 Tekneye Biniş
Misafirlerimizi Ölüdeniz ‘den teknemize alıyoruz, tekne binişinde biletlerinizi teslim ediyor ve yemek seçiminizi belirtiyorsunuz (Barbekü tavuk & balık, makarna ve salata).


2 Hareket
Saat 10:30 civarı teknemiz Ölüdeniz ‘den hareket ediyor, deniz trafiği rüzgar gibi konuları dikkate alarak gezi rotasını belirliyor. Koylarda yüzmeniz için fırsat veriliyor, yada tekne üstü güneşliklerde güneşlenebiliyorsunuz.


3 Öğle Yemeği
Teknemizde ücretsiz yemek ikramı yapılıyor, dileyen misafirler ücretli içeceklerini bardan alabiliyor. (Barbekü tavuk & balık, makarna ve salata)


4 Geri Dönüş
Ölüdeniz ‘in ziyaret edilmesi gereken bu koylara uğradıktan sonra, 17:00 civarı kalkış yaptığımız Ölüdeniz sahiline dönerek turumuzu bitiriyoruz.


Fiyata Dahil Olanlar
✅ Öğle Yemeği
✅ Sigorta
✅ Rehberlik


Nasıl, eğlenceli görünüyor mu? Hemen Biletinizi Alın

Video

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fiyat
Kalite
Profesyonellik