Oturum aç

Kullanım Şartları

Bu web sitesinin ve Skywalkers.com.tr alanı altındaki diğer tüm web sitelerinin tüm mobil uygulamalarla (Android, iPad, iPhone, Windows) kullanımı burada açıklanan hüküm ve koşullara tabidir. Kullanıcı bu web sitesini ziyaret ettiğinde, kullanıcı ile PLATON SEYAHAT TAŞIMACILIK TUR. EMLAK GIDA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Arasında bağlayıcı bir sözleşme oluşturan bu hüküm ve koşullara bağlı kalmayı kabul eder.

Web Sitesi İçeriği
Skywalkers Travel web sitesinin herhangi bir sayfasında sağlanan içeriği kullanarak, kullanıcı Skywalkers Travel’ın hüküm ve koşullarına tam olarak uymayı kabul eder. Skywalkers.com.tr’de bulunan tüm içerikler sadece bilgilendirme amaçlı kullanılacaktır. İçerik hiçbir şekilde eksiksiz veya güncel olarak değerlendirilmemelidir. Yasal, tıbbi, mali veya diğer profesyonel nitelikteki bir ziyaret, danışma veya tavsiyenin yerini almayacaktır. PLATON SEYAHAT TAŞIMACILIK TUR. EMLAK GIDA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. bu web sitesinde sunulan içerikten elde edilen bilgilerdeki hatalara, eksikliklere veya diğer yanlışlıklara atfedilebilecek herhangi bir iddiadan sorumlu değildir ve sorumlu olmayacaktır. Kullanıcı, içeriğin sonuçları ve performansı ile ilgili tüm riski kabul eder.

Kullanım Sınırlamaları
Skywalkers Travel tarafından web sitesinde ve web sitesinde sağlanan tüm içerik telif hakkı, ticari marka ve diğer ilgili fikri mülkiyet ve mülkiyet hakları yasaları tarafından korunmaktadır. İçerik ve web sitesinin sahibi, kontrolü ve / veya lisansı Skywalkers.com.tr’ye aittir. Web sitesinde yer alan tüm ticari markalar Skywalkers.com.tr’nin mülkiyetindedir.

Bu web sitesinde yer alan materyal Skywalkers Travel’ın önceden yazılı izni olmadan tamamen veya kısmen kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya yeniden dağıtılamaz. Kullanıcı, Skywalkers Travel’ın önceden izni olmadan bu web sitesinin hiçbir içeriğini yeniden dağıtamaz veya elektronik biçimde veya manuel olarak herhangi bir içeriği indirip depolayarak bir veritabanı oluşturamaz.

Otomatik tarayıcıların, örümceklerin ve botların arama dizini oluşturma dışında herhangi bir amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak, herhangi bir büyük arama motoru şirketinin botlar veya tarayıcılar aracılığıyla elde edilen verileri veya kullanıcılar tarafından veri yüklemesi veya kelime önerileri dahil diğer modları, Skywalkers Travel ile yazılan ne olursa olsun doğrudan rekabet içinde olan bir platformda kullanması durumunda İlgili şartlar ve hizmet bölümünde, söz konusu şirket / web sitesi Skywalkers Travel’ın kullanım şartlarını ihlal eder ve Skywalkers Travel, yasal çözüm arama hakkına sahiptir.

Ayrıca, kullanıcı Skywalkers Travel web sitesindeki sayfalardan kazımak veya başka bir şekilde veri çıkarmak için otomatik komut dosyaları veya programlar kullanamaz. Özellikle, kullanıcı ticari kazanç sağlamak için web sitesindeki sayfaları ve içeriği çoğaltmamalı veya istismar etmemelidir. Diğer tüm haklar saklıdır ve kullanıcılar bu web sitesinde yer alan materyalleri başka bir şekilde kullanmadan önce Skywalkers Travel’dan izin almalıdır.

Bağlantı Kullanımı
Kullanıcı, içeriğin etrafında bir çerçeve veya başka bir çerçeveli ortam oluşturmaması koşuluyla, bu web sitesinin ana sayfasına ve herhangi bir HTML sayfasına bağlantı verme fırsatına sahiptir, bu tür bağlantı herhangi bir ürün veya hizmetin onaylandığı anlamına gelmez. ve bu web sitesine bağlanan web sitesi, telif hakkı, ticari marka, tasarım hakkı veya patent, hak ihlali, hoş olmayan veya saldırgan malzeme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir fikri mülkiyet hakkı içermez. Kullanıcı, Skywalkers Travel’ın önceden yazılı izni olmadan web sitesinin ana sayfası veya herhangi bir HTML sayfası dışında başka bir sayfasına bağlantı veremez. Skywalkers Travel, kullanıcının bu web sitesine giden herhangi bir bağlantıyı kaldırmasını isteme hakkını saklı tutar.

Reklam ve Bağlantılar
Bu web sitesinin üçüncü taraf web sitelerinin reklamlarını ve bağlantılarını içerdiğini kabul etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Herhangi bir reklam materyalinin içeriği veya herhangi bir reklam veya sponsorluk materyalindeki herhangi bir hata veya yanlışlık, reklamverenin veya materyalin sahibinin sorumluluğundadır. Skywalkers Travel, web sitesinde görüntülenen reklamlar ve bağlantılardan sorumlu değildir.

Hasarlar
Skywalkers Travel veya çalışanları hiçbir koşulda dolaylı kayıp, gelir veya kar kaybı, mülk kaybı veya hasarı, üçüncü şahısların talepleri veya diğer herhangi bir kayıp, maliyet dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir tür zarardan sorumlu olmayacaktır. , bu web sitesinin, içeriğinin veya bağlantılı olduğu herhangi bir web sitesinin kullanımından kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir tür veya karakterdeki talep veya masraf. Bu hariç tutma ve sınırlama, yalnızca yasaların izin verdiği ölçüde geçerlidir. Skywalkers Travel veya çalışanlarının ihmalinden kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanma sorumluluğu için geçerli değildir.

Ticari Marka
“Skywalkers Travel” bir PLATON SEYAHAT TAŞIMACILIK TUR. EMLAK GIDA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Markasıdır. Skywalkers Travel’ın yazılı ön izni olmadan kullanılamaz.

Web sitesinin yetkili bir kullanıcısı olarak kalmak için, kullanıcının bu sözleşmedeki tüm hükümlere uymayı kabul etmesi gerekir ve kullanıcının Skywalkers Travel’ın web sitesini kullanması, kullanıcının bu hükümlere uyma sözleşmesini oluşturur. Kullanıcı, web sitesini kullanımından ve kullanımının Skywalkers Travel’ın kullanım şartlarının hükümlerine tam olarak uygun olmasını sağlamaktan yalnızca kendisi sorumludur.

Kullanıcının bu kullanım şartlarının hükümlerini kabul etmemesi veya siteden memnun olmaması durumunda siteyi kullanmaya devam etmemesi gerekmektedir.

İletişim bilgileri
Firma Adı: PLATON SEYAHAT TAŞIMACILIK TUR. EMLAK GIDA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Adres: Ölüdeniz, Denizpark Cd. No:5/b, 48340 Fethiye/Muğla Türkiye
Eposta: [email protected]
Telefon: +90 546 580 50 51