Oturum aç

Fethiye Ölüdeniz Tüplu Dalış

Fethiye Ölüdeniz Tüplu Dalış

Su altı dünyasını keşfetmeye hazır mısınız? Fethiye Ölüdeniz aktivitelerinden en keyifli ve heyecanlı olanlarından biri de Ölüdeniz tüplü dalış aktivitesidir.

Tüplü dalış oldukça deneyim isteyen bir alan. Ancak bu deneyim için profesyonel eğitmenlerimiz size gün başlarken kısa bir eğitim vermekte ve ekipmanları tanıtmaktadır. Halihazırda yeni başlayanlara uygun koylar seçilmekte ve derinlik 10 metreyi aşmamaktadır.

Ve elbette, uzman dalış eğitmenlerimiz tüm dalış sırasında sizlere eşlik etmektedir. Aynı zamanda güvenliğinizden emin olmak ve her türlü duruma karşı hazırlıklı olmak için dalgıç ekibimiz de misafirlerimize gün boyu eşlik eder.

  • Turistler için en popüler tüplü dalış mekânı Dalyan Koyu’dur. Hem yeni başlayanlara uygundur hem de gece tüplü dalışı için de uygun bir ortama sahiptir ve maksimum derinlik 10 metredir.
  • Yine Dalyan Koyu da tüplü dalış için her seviyeye uygun bir yerdir.

Ölüdeniz tüplü dalış fiyatları için sitemize göz atabilir ya da hemen bize ulaşabilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz Dalış Noktaları

Ölüdeniz civarındaki en meşhur dalış noktalarından biri jeolojik yapısı ile ünlenmiş Mavi Mağara bölgesidir. Şnorkeliler özellikle bu alanı tercih eder, derinlik 10 metreyi geçememektedir.

Derinlere indikçe görünen mağaralarda temizlikçi karides olarak adlandırılan bir karides türü yaşamaktadır. Bunun yanı sıra ahtapotlar, rengarenk balıklar, süngerler de dalış yapanları karşılamaktadır. Özellikle su altı fotoğrafçıları bu bölgeyi bir hayli tercih eder.

Uzman Dalışçılar:

Afkule dalış bölgesinde derinlik maksimum 50 metredir ve en iyi Fethiye dalış mekânı olarak bilinir. Mağaranın içerisinde adata spiraller çizerek aşağı inebilir, muhteşem canlılarını keşfedebilir.

Fethiye Dalış turlarına geri dönecek olursak, Skywalkers olarak size farklı opsiyonlar sunuyoruz.

Sabah otelinizden sizi alıp gün sonunda aynı yere bırakıyoruz. Profesyonel eğitmenimizden alacağınız kısa eğitim, ekipmanlar ve öğle yemeği fiyatlarımıza dahildir. Fotoğraf ve video isteğiniz olması durumunda bizimle iletişime geçip fiyat alabilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.